Здати каталізатор Audi

Demi Motors Recycling

Залиште заявку на прорахунок вартості Вашого каталізатора!

З того часу як у комплектацію автомобілів було введено каталізатор Audi, надзвичайно зменшився викид вихлопних газів у навколишнє середовище і, як наслідок, зменшилась шкода, яку авто наносить довкіллю.

Розміщуючись у системі, каталізатор пропускає у собі певні хімічні реакції, що перетворюють небезпечні речовини у їх безпечні форми, що в кінцевому результаті потрапляють у повітря разом з викидами з труби вихлопу.

Каталізатор Audi

Але саме через свою особливу, фільтруючу здатність, каталізатори, що вийшли з ладу, можуть нанести неймовірно великої шкоди екології. Тут справа в тому, що фільтруючи викиди автомобіля, саме каталізатор Audi залишає у середині себе основну масу канцерогенних та токсичних речовин.

Таким чином, якщо власник авто злегковажить і вирішить викинути прилад, що вийшов з ладу, просто на узбіччя, всі токсини з часом потраплять у землю, повітря та ґрунтові води, заражаючи їх небезпечними для здоров’я людини речовинами.

Скільки може коштувати мій каталізатор Audi?
від 0$ до 800$

Чому вигідно продати каталізатор Audi нам?

Компанія Demi Motors лідер на ринку України.

До слова, викидати прилад на узбіччя не тільки шкідливо для довкілля, але й небезпечно для власного гаманця. Такі дії заборонені законодавством нашої держави і караються досить суттєвими штрафами.

Отож, наша скупка каталізаторів Ауді не тільки позбавить Вас проблем із законом, але й дуже непогано заплатить за прилад, що вийшов з ладу. Звертайтеся у нашу компанію і отримуйте найвищу оплату за стару деталь.

Залиште заявку на прорахунок вартості Вашого каталізатора!