fbpx

Про нас - сервіс скупки каталізаторів

Багато власників авто після довгого часу використання автомобіля будь-якого типу помічають, що мають у власному розпорядженні чималу кількість зношених матеріалів та частин ТЗ. Особливо багато залишається автомобільних каталізаторів.

З віком дані елементи починають виділяти отруйні та загрозливі речовини. Проте, не несіть швидко їх до смітника, оскільки зношені каталізатори несуть в собі частини платини. Краще продавати їх фахівцям. Водночас, хочемо попередити, що вийняти ці частки особистими потужностями не вийде, адже це небезпечно для власного здоров’я та важко виконуваний процес взагалі.

Скупка каталізаторів  по Україні

Завдання нашого сервісу Demi Motors Recycling – скупка старих та відпрацьованих каталізаторів. Нас цікавлять, як автомобільні, так і промислові каталізатори.

Ми виконуємо скупку автомобільних каталізаторів різноманітних видів з будь-якого міста України. Щоб не завдавати незручностей свої клієнтам ми користуємось службами доставки по всій Україні, а тому Вам потрібно лише відправити нам каталізатор.

Demi Motors Recycling – приймає каталізатори по Україні.

Кожна людина, що має у своєму користуванні власний автомобіль та проживає на території України, не раз зіткнеться з проблемою використаного каталізатора, а тому поставить собі питання, що з ним робити. Навіщо викидати на смітник речі, котрі можуть принести Вам прибуток.

Звертайтесь за допомогою до нашого сервісу. Ми не тільки просто приймаємо відпрацьовані каталізатори, але здійснюємо його широку оцінку та надаємо якісні консультації.

Інші наші напрямки роботи

Власне СТО у Львові

Ми вже довгий час працюємо з автомобільною галуззю, а тому маємо власне СТО у місті Львів. Його наявність допомагає оцінити спеціалістами-механіками та здати каталізатор ціна якого буде повністю відповідати його стану.

Інтернет-магазин глушників

Якщо Ви навпаки шукаєте якісний глушник, то ми маємо для Вас власний інтернет-магазин глушників, на котрому ви дізнаєтесь не тільки про прийом каталізаторів, але й знайдете багато цікавого для себе. Серед широкого асортименту якісні та надійні автомобільні каталізатори.

Напевно, всім людям подобається отримувати дохід з речей, що вийшли з їхнього ужитку. Це безпосередньо стосується скупки та прийому автомобільних каталізаторів.

Якщо у Вас залишилися використанні, несправні автомобільні каталізатори будь-якого типу, не потрібно зберігати їх, як мотлох в своєму гаражі. Не вигідно теж буде просто викинути їх на смітник.

Звертайтесь до нашого сервісу за телефоном, на сайті чи безпосередньо до нашого СТО у місті Львів. І ми допоможемо здійснити чесну оцінку каталізатора та придбаємо його за вигідною ціною.

Кількість каталізаторів не має значення, ми працюємо з усіма об’ємами та видами. Не втрачайте можливість підзаробити на цьому!

Якщо Ви оберете наш сервіс,  то взамін отримаєте: