Прийом каталізаторів
з Миколаєва

Demi Motors Recycling

Залиште заявку на прорахунок вартості Вашого каталізатора!

Напевне, кожен з автовласників, котрі мають багаторічний досвід керування автомобілем, стикалися з проблемою як позбавитися від каталізатора, у котрого закінчився термін експлуатації. Вирішити цю проблему допоможе скупка каталізаторів з Миколаєва.

Незважаючи на те, що наш сервіс скупки каталізаторів знаходимося у Львові, ми приймемо каталізатори зі всієї України і перекажемо кошти у Миколаїв на вказаний Вами рахунок.

Здайте свій каталізатор та заробіть на цьому!
Скільки може коштувати мій каталізатор?
від 0$ до 800$

Чому вигідно продати каталізатор з Миколаєва нам

Окрім того, що ми практично моментально перевіряємо зданий каталізатор, ми ще й пропонуємо за нього найвищу вартість. Більше нас Вам не заплатить ніхто.

Швидке виконання спектральної експертизи гарантоване поєднанням інноваційних вимірювальних приладів і рівня професіоналізму наших майстрів.

Після аналізу отриманих результатів менеджер нашої компанії надасть Вам загальну ціну каталізатора, яка в першу чергу складається з вартості цінних металів, що знаходилися в обладнанні.

Знову ж таки наголошуємо, що більшу ціну за каталізатори ніж та, яку пропонує наш сервіс скупки каталізаторів по Україні, не зможе надати більше ні одна компанія.

Ми приймаємо будь-які каталізатори з Миколаєва

Ми приймаємо будь-які каталізатори та сажеві фільтри, які вже не підлягають ні ремонту, ні роботам по відновленню. Тобто, з нашою допомогою Ви не тільки позбавитеся від старого пристрою, що вийшов з ладу, але й досить таки непогано заробите на цьому.
Окрім цього, якщо Ви вирішите позбавитись від габаритного і токсичного обладнання, наша компанія гарантує Вам наступні переваги:

  • Вас не турбує демонтаж;
  • Всі Ваші дії абсолютно законні;
  • Ви непогано заробляєте на продажу.

Наш центр цікавлять:

каталізатори будь-яких моделей

сажеві фільтри будь-яких моделей

Залиште заявку на прорахунок вартості Вашого каталізатора!

Від яких авто приймаємо каталізатори?

Не знайшли  своєї марки авто?

Не проблема! Залишайте контакти і ми розглянемо каталізатор від Вашого авто.

Відгуки про Demi Motors Recycling

Відмінно!
Чудова компанія, приємний персонал. Рекомендую!
Руслан Гринь
Таким чином, вирішивши продати старий каталізатор, пам’ятайте, що наша скупка каталізаторів з Миколаєва допоможе Вам вирішити всі проблеми.

Дзвоніть до нас просто зараз.