Прийом каталізаторів
з Луганська

Demi Motors Recycling

Залиште заявку на прорахунок вартості Вашого каталізатора!

Висока ціна, яку наша скупка каталізаторів з Луганська готова запропонувати Вам, забезпечується тим, що ми можемо дозволити собі проводити спектральний аналіз каталізаторів за допомогою сучасного професійного обладнання.

Якщо Вам незручно особисто доставити його у наш офіс, до Львова, можна скористатися послугами будь-якого, найближчого до Вас поштового відділення у Луганську. Це може бути і Укрпошта, і відділення Нової пошти.

Здайте свій каталізатор та заробіть на цьому!
Скільки може коштувати мій каталізатор?
від 0$ до 800$

Чому вигідно продати каталізатор з Луганська нам

Кількість клієнтів сервісу скупки каталізаторів збільшується щороку. В першу чергу це пояснюється індивідуальним підходом наших фахівців до кожного клієнта, котрий звернувся до нас.

Також автовласників приваблюють абсолютно прозорі умови співпраці. Консультація висококваліфікованих спеціалістів не тільки професійна, але й абсолютно безкоштовна.

Окрім цього не забувайте і про те, що здати каталізатор в перший ліпший пункт прийому металобрухту не вийде – це категорично заборонено Українським законодавством. Так само заборонено і викидати цю деталь в смітник чи лісосмугу.

Ми приймаємо всі каталізатори з Луганська

Надзвичайно велика база даних, яка є у нашій компанії дозволяє нам приймати всі моделі каталізаторів та сажевих фільтрів.

Ми купимо навіть те обладнання, що вже давно вийшло з ладу і не підлягає ні ремонту, ні відновленню.

Для того щоб не нанести шкоду навколишньому середовищу і окрім цього непогано заробити – набирайте номер телефону нашого менеджера просто зараз.

Наш центр цікавлять:

каталізатори будь-яких моделей

сажеві фільтри будь-яких моделей

Залиште заявку на прорахунок вартості Вашого каталізатора!

Від яких авто приймаємо каталізатори?

Не знайшли  своєї марки авто?

Не проблема! Залишайте контакти і ми розглянемо каталізатор від Вашого авто.

Відгуки про Demi Motors Recycling

Відмінно!
Чудова компанія, приємний персонал. Рекомендую!
Руслан Гринь

Ми приймаємо їх у будь-якому стані та у будь-якій кількості.

Звернувшись до Demi Motors Recycling, наших клієнтів проконсультують професійні працівники з багаторічним стажем у демонтажі, покупці-продажі старих каталізаторів та їх утилізації, які зможуть відповісти на будь-які питання.

Приїжджайте до нас за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 242Г! Ми чекаємо!